Hisense sponsorem Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2024!

Marka Hisense ponownie przyjmuje zaszczytną rolę sponsora Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2024.

Hisense ogłosił, że już po raz trzeci został globalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2024™. Marketing sportowy pozostaje kluczowym elementem globalnej strategii rozwoju oraz budowy rozpoznawalności marki Hisense na całym świecie.

W ramach współpracy, Hisense zdobył także prawa do sponsorowania turniejów kwalifikacyjnych Mistrzostw Europy UEFA w latach 2023-24 i 2025-26, finałów Ligi Narodów UEFA w 2025 roku, turnieju UEFA U21 EURO 2025, Finalissima 2024 i UEFA Futsal 2026.

Dyrektor ds. marketingu UEFA, Guy-Laurent Epstein, wyraził zadowolenie z przedłużenia współpracy z Hisense, mówiąc: „Bardzo się cieszę, że spółka Hisense nadal angażuje się w europejski futbol jako oficjalny Partner turnieju UEFA EURO 2024™, który będzie już trzecią z rzędu edycją, którą sponsoruje. Technologie firmy Hisense wciąż pomagają zwiększać dostępność futbolu i dawać jeszcze większą radość kibicom na całym świecie”.

Po ogłoszeniu tej wiadomości, Fisher Yu, prezes Hisense Group Holdings Co., Ltd, podczas wystąpienia na targach IFA 2023 podkreślił, że Hisense ma zdolność dotarcia do konsumentów z całego świata dzięki sponsorowaniu wydarzeń sportowych, co znakomicie przyczynia się do budowania zaufania do marki. Hisense w dalszym ciągu zobowiązuje się zapewniać globalnym fanom niezapomniane wrażenia z oglądania turnieju UEFA EURO 2024™, wykorzystując najnowsze technologie podnoszące jakość obrazu.

Przez lata Hisense nieprzerwanie dążył do budowania zażyłych relacji ze swoimi klientami z całego świata, niezależnie od miejsca, z którego pochodzą i języka, którym mówią, aby móc lepiej zrozumieć i zaspokajać ich indywidualne potrzeby, podnosząc jakość i wrażenia z codziennego życia.

Link do filmu

https://www.youtube.com/watch?v=KZzrp033kSw