O firmie

Hisense Group

jest powszechnie znaną spółką działającą na dużą skalę w branży elektronicznej. Jest globalnym producentem, który w swoim portfolio posiada multimedia, urządzenia gospodarstwa domowego, inteligentne informacje IT i nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne. Oparta na technologii i skupiająca się na kulturze zorientowanej na innowacjach, z naukowym i wydajnym systemem technologicznym sprawia, że Hisense zawsze znajduje się w czołówce przed swoimi konkurentami. Obecnie Hisense posiada 31 baz produkcyjnych, 23 centra badawczo-rozwojowych i 66 spółek i biur Hisense HVAC na całym świecie.

Hisense HVAC

należy do grupy Hisense, która ma 54-letnią historię.

Hisense HVAC posiada pełną gamę produktów klimatyzacyjnych, w tym klimatyzatory mieszkaniowe, systemy VRF, wody lodowej oraz pompy ciepła. Dzięki 4 fabrykom i 46 liniom produkcyjnym roczna zdolność produkcyjna sięga 180 000 zestawów. Zapewniamy również profesjonalne zasoby techniczne, obsługę posprzedażną i globalny system obsługi klienta, aby wspierać potrzeby naszych klientów.
Dążymy do tego, aby stać się najbardziej godną zaufania marką na świecie z ponad stuletnim dziedzictwem marki. Naszym celem jest ciągłe dążenie do innowacji naukowych i technologicznych, dążenie do objęcia pozycji lidera w zaawansowanej produkcji z inteligencją jako rdzeniem, przynosząc szczęście milionom klientów dzięki wysokiej jakości produktom i usługom.